برترین تخفیف های شهر تهران

درباره ما

درباره دکتر تخفیف

دکتر تخفیف یکی از پرطرفدارترین بستر تخفیف و خرید گروهی در ایران است که با هدف ارائه خدماتی متمایز و ایجاد در سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرده است. دکتر تخفیف بستری است برای ارائه تمامی انواع خدمات و محصولات مورداستفاده در زندگی روزمره شما عزیزان با تخفیف هایی بسیار مناسب. خدماتی شامل انواع رستوران‌ها، مراکز تفریحی،‌ مراکز بهداشتی و آموزشی،‌ سفر تا انواع کالاها و محصولات متنوع.

هدف ما در دکتر تخفیف ارائه بهترین خدمات و کالاها با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای شما عزیزان فراهم کنیم.

ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت دکتر تخفیف که با صفحات موبایل نیز سازگار است این امکان را به کاربران دکتر تخفیف می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.

بسترسازی دکتر تخفیف تنها در حوزه مشتریان نبوده و جذب و نگهداری شرکان تجاری نیز با رویکردی متفاوت صورت می‌پذیرد. امکانات ویژه، بستر ویژه همکاری متقابل با شرکای تجاری، پنل کاربری اختصاصی و ارائه اطلاعات و خدمات به آنان از مواردی است که در بخش همکاری با شرکای تجاری مدنظر دکتر تخفیف بوده و به آن توجه ویژه‌ای شده است.

چشم‌انداز و مأموریت

هدف ما در دکتر تخفیف تبدیل‌شدن به یکی از بزرگ‌ترین بسترهای تجارت و تبلیغات در ایران است تا با استفاده از راه‌کار معرفی بهترین ها در سطح کشور با قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی میان تمامی صاحبان کسب‌وکار و مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در دکتر تخفیف بزرگ‌ترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.

ارزش‌های بسیار مهم برای دکتر تخفیف:


مشتری سرمایه ماست

از روز اول در دکتر تخفیف هدف ما این بوده که بتوانیم مشتریان خود را راضی نگه داشته و خدماتی مناسب به آنها ارائه کنیم. هر روز تیم عملیاتی و پشتیبانی دکتر تخفیف به دنبال بهتر کردن راه‌کارهای خود در این زمینه هستند تا همواره کیفیت خدمات نوین خود را ارتقا داده و رضایت بیشتری به مشتریان خود ارائه کنند.

نیروی انسانی متخصص

دکتر تخفیف خانه افراد پر انرژی، باذوق، متفکر، توانمندی است که می‌دانند و می‌توانند خود را بسازند و مجموعه را رشد دهند. نیروی انسانی موفق قطعا شرکت موفقی را در پی خواهد داشت.


 دقت در انتخاب همکاران تجاری

اطمینان داشته باشید برای ما بسیار مهم است با چه کسانی همکاری میکنیم و آیا این مجموعه ها همراه خوبی برای مشتریان ما خواهند بود یا خیر. تیم بازاریابی و فروش دکتر تخفیف در زمان عقد قرارداد همکاری، تمامی موارد را به‌صورت ریز و دقیق بررسی کرده تا از کیفیت خدمات و محصولاتی که به مشتریان ارائه خواهد شد اطمینان حاصل کنند.

 

امید داریم تا با همراهی و همکاری شما عزیزان پیش به سوی اهداف خود گام برداریم و موفقیت ها را در هر مرحله با هم جشن بگیریم.

شاد و پیروز باشید.