برترین تخفیف های شهر تهران

تخفیف برگ چطور کار میکند

دکتر تخفیف یک فروشگاه خرید آنلاین و تخفیف گروهی است که با مذاکره و شراکت با کسب‌و‌کار‌های تراز اول در سطح شهر و استفاده از قدرت خرید گروهی به‌ طور روزانه پیشنهادهای جالب و جذابی از کالاها و خدمات مختلف با تخفیف‌های 30 تا 99 درصد را روی وب‌سایت خود قرار می‌دهد.

برای استفاده از این پیشنهادات استثنایی کافی است مراحل ساده زیر را انجام دهید:

1. اشتراک در خبرنامه دکتر تخفیف
جهت اطلاع از پیشنهادات شگفت انگیز دکتر تخفیف شما می بایست در مرحله اول مشترک سایت شوید. برای گرفتن اشتراک در دکتر تخفیف در قسمت عضویت در خبرنامه، ایمیل خود را وارد کنید تا تمامی پیشنهادات تخفیف برگ روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.
با چک کردن ایمیل خود به‌‌صورت روزانه، مطمئن شوید پیشنهادات فوق‌العاده ما را از دست نمی‌دهید، زیرا هر پیشنهاد تنها برای مدت محدودی روی سایت قرار می‌گیرد. هنگامی که تخفیف برگ خاصی نظر شما را به خود جلب کرد، به سایت دکتر تخفیف سر بزنید تا در جریان جزئیات بیشتر خرید قرار بگیرید و در صورتی‌که همه چیز همانطور که ما تلاش کرده‌ایم مطلوب شما بود، میتوانید با عضویت در سایت دکتر تخفیف آن را به سبد خرید خود اضافه و در نهایت خریداری کنید.


2. تخفیف برگ و کد تخفیف شما

پس از خرید موفقیت آمیز شما، صفحه تخفیف برگ به شما نمایش داده خواهد شد که کد تخفیف نیز در آن قرار دارد. در این مرحله شما میتوانید با کلیک روی گزینه چاپ پرینت تخفیف بگ خود را دریافت کنید. در صورتی که به پرینتر دسترسی ندارید نگران نباشید، میتوانید از صفحه مورد نظر عکس گرفته و هنگام مراجعه جهت استفاده از خدمات سفارش داده شده این عکس را به مسئول مربوطه نشان دهید تا کد تخفیف شما را در سیستم خود ثبت کنند. به همین سادگی! حالا شما میتوانید از خرید خود لذت ببرید.


3. به اشتراک گذاشتن تجربه خود

پس از استفاده از خدمات مورد نظرتان شما میتوانید از طریق قرار دادن کامنت زیر صفحه مورد نظر در وب سایت و یا از طریق کانال اینستاگرام دکتر تخفیف تجربیات خود را با دیگران در میان بگذارید. بی شک این موضوع به انتخاب هر چه بهتر دوستانتان کمک میکند.

همچنین اگر احیانا در زمان استفاده از تخفیف برگ خود دچار مشکل شدید میتوانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان پشتیبانی ما را مطلع کنید.

 

24411-hd-women-shopping