برترین تخفیف های شهر تهران

شرایط و مقررات

شرایط و مقررات دکتر تخفیف

ماده 1

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دکتر تخفیف منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دکتر تخفیف تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ماده 2

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دکتر تخفیف اقدام نماید.

ماده 3

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات دکتر تخفیف استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به دکتر تخفیف ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که دکتر تخفیف به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

ماده 4

کاربران برای عضویت در سایت شرکت در زمان خرید و یا با مراجعه به قسمت عضویت سایت اقدام به ثبت نام نموده و اطلاعات اولیه خود را ثبت می کنند.

تبصره 1

تنها اشخاص حقیقی می توانند در سایت عضو شوند.

تبصره 2

کاربر باید در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور کوشا باشد، چنانچه نام کاربری را فراموش کند می‌تواند به قسمت فراموشی رمز عبور رفته و با وارد کردن ایمیل خود رمز عبور خود را دریافت نماید.

تبصره 3

کاربر می بایست آدرس پست الکترونیک و سایر اطلاعات خود را به طور صحیح وارد کند در غیر این صورت مسئولیت ثبت اشتباه بر عهده کاربر خواهد بود.

تبصره 4

عضویت کاربران در سایت دکتر تخفیف رایگان است.

تبصره 5

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.

تبصره 6

کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و دکتر تخفیف مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

ماده 5

افراد بالای 18 سال امکان عضویت و معامله (خرید) در سایت دکتر تخفیف را خواهند داشت.

تبصره 7

عضویت برای افراد بین ۱۵ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم قانونی امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر ۱۵سال، حق عضویت در دکتر تخفیف را نخواهند داشت.

تبصره 8

رعایت و صحت و سقم این ماده بر عهده کاربر می باشد و دکتر تخفیف هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.